Российский бизнес-портал «BazaRF»   Вакансии и резюме   Сфера услуг   Другая сфера услуг   Marketing manager(код mssb4664)
поиск вакансии компаний ВАКАНСИИ КОМПАНИЙ

Разместить вакансию
поиск резюме РЕЗЮМЕ СОИСКАТЕЛЕЙ

Разместить резюме

Marketing manager(код mssb4664)

Работа в городе: Москва

Заработная плата: По договоренности

Опыт работы: не имеет значения

Образование: высшее.

Пол: не имеет значения

График работы: полная занятость

Тип работы: штатный сотрудник

Место работы: в офисе

Условия работы и компенсации
Local chain retailer with international representation - hobby stores

Должностные обязанности
- Our client is a privately-owned middle-size retail chain, specializing in hobby-related and specific sports goods. - The successful incumbent will take over brand development, promo-activities, ATL, BTL, CRM and other potential aspects.

Требования к квалификации
- We are looking for professional and extremely hands-on marketing person. - Ideal candidate will combine a strong brand and customer relations management school with international company, understanding of retail and interest in joining relatively small and exciting business, working directly with the owner.

Вакансию предоставил портал SuperJob.ru